Visos kategorijos
ENEN
Apie mus

Apie mus
JinHong dujos Co., LTD

Jinhong „Gas Co., Ltd.“ yra intensyviai aplinkos apsaugai atsakingas integruotas dujų tiekėjas, kurio specializacija yra dujų tyrimai ir plėtra, gamyba, pardavimas ir aptarnavimas. Po daugiau nei 20 metų tyrimų ir plėtros bendrovė sukūrė dujų tiekimo ir paslaugų tinklą su visomis kategorijomis, pagrįstu išdėstymu ir patikimu paskirstymu, kuris gali suteikti klientams elektroninių puslaidininkių, medicinos ir sveikatos, energijos taupymo ir aplinkos apsaugos, naujų medžiagų. , naujos energetikos, aukščiausios klasės įrangos gamybos ir kitose pramonės šakose, kuriose yra daugiau nei 100 dujų rūšių trijose kategorijose: specialiosios dujos, birios dujos ir gamtinės dujos. Bendrovė visoje šalyje įsteigė dešimtis dukterinių įmonių ir pradėjo grupės veiklos kelią. Įmonė sėkmingai įtraukta į mokslo ir inovacijų valdybą 2020 m. (Akcinio kodo kodas: 688106).

Kolektyvinė energija, skirta aptarnauti 6.8 mln. klientų ir pacientų

 • 2,400+
  Darbuotojai 28 šalyse

  Kasdien įsipareigojame geriau ir geriau aptarnauti savo klientus

 • 350
  Tyrėjas

  Kasdien įsipareigojame geriau ir geriau aptarnauti savo klientus

 • 100+
  R & D produktai

  Įmonė sukūrė daugiau nei 100 produktų, tokių kaip elektroninės specialios gamtinės dujos,.......

 • 10,000+
  Kooperatyvo klientai

  24 metų įmonės patirtis, bendradarbiaujant su klientais įvairiose šalyse

Bendrovė turi MTEP centrą, CNA laboratoriją ir plieninių cilindrų bandymų centrą, turintį stiprų nepriklausomą MTEP pajėgumą ir pramonės, universiteto ir mokslinių tyrimų išteklių derinį. Tai kompleksinis sprendimas, siekiant sukurti vertę klientams.

„Jinhong Gas Co., Ltd.“ vaizdo įrašas

Nuolat tobulinant gaminius, nuolat diegiant naujoves dujų tiekimo režime, stipriai transportuojant ir teikiant aukštos kokybės paslaugas, Jinhong supranta klientų vertę už kainos ir laimėjo didelį klientų pasitikėjimą.

Pagrindinė Jinhong koncepcija

„Jinhong“ vertybės yra pagrindinė, o „Jinhong“ sistema – elgesio kodeksas, patvirtinant darbuotojų vertybes, skatinant darbuotojų svajones, siekiant darbuotojų, klientų ir grąžinant visuomenei.

Sukūrę korporacinės kultūros veikimo sistemą, leiskite visiems skyriaus nariams tapti korporacinės kultūros vykdytojais, kad „gerėtų darbuotojų moralė viduje ir formuotų įmonės įvaizdį išorėje“.

Konkretūs rezultatai

Konkretūs rezultatai

Jinhong 7n itin gryno amoniako ir didelio grynumo 5n5 juoko dujų gamyklose įrengta pažangi įranga, kurios metinė produkcija atitinkamai viršija 12000 tonų ir 9000 tonų. Kokybė buvo pripažinta elektronikos pramonės klientų ir užima didelę rinkos dalį.

Karščiausios kategorijos