Visos kategorijos
ENEN

PSA azoto generatorius


PSA azoto generatorius yra azoto generavimo įrenginys, pagrįstas slėgio svyravimo adsorbcijos (PSA) technologija. Jis pirmiausia naudojamas didelio grynumo azotui atskirti nuo oro ir plačiai naudojamas pramonėje, laboratorijose ir medicinos srityse. PSA azoto mašinų technologija yra labai brandi technologija ir naudojama nuo 1970 m. Tiesą sakant, tūkstančiai PSA gamyklų aptarnauja klientus visame pasaulyje.


tyrimas
  • Apžvalga
  • Aprašymas
  • tyrimas
  • Susiję produktai
PSA azoto generatorius
PSA azoto generatorius
PSA azoto generatorius
PSA azoto generatorius
PSA azoto generatorius
PSA azoto generatorius


Produkcijos asortimentas
N2 išvestis Tyrumas Slėgis temperatūra
50-500Nm3/val 99% 99.99% 0-0.8MPa Kambario temp.Mažos energijos sąnaudos: 0.2-0.4kW.h/Nm3
Maitinimo poreikis: 380V, trijų fazių
Mažas užimtas plotas: PSA azotas gamybos įrenginys kaip visuma, kompaktiška konstrukcija, mažas plotas.Kai kurių modelių matmenys
50Nm3/val 100Nm3/val 150Nm3/val ≥200Nm3/val
4300 * 2300 * 2800 4900 * 2500 * 3100 8400 * 2100 * 3500 Sukurta atitinkamai
Aprašymas

PSA azoto generatorius yra azoto generavimo įrenginys, pagrįstas slėgio svyravimo adsorbcijos (PSA) technologija. Jis pirmiausia naudojamas didelio grynumo azotui atskirti nuo oro ir plačiai naudojamas pramonės, laboratorijų ir medicinos srityse.


n2 generatoriaus proceso schema


neapibrėžta


Azoto generatoriaus gaminamą azotą skirstome į normalų azotą (grynumas 95%-99.99%) ir didelio grynumo azotą (grynumas 99.995%-99.9997%). Įprastas azotas gaminamas taip, kaip parodyta aukščiau pateiktoje diagramoje ir yra padalintas į tris pagrindinius komponentus: oro kompresorių, oro valymo sistemą ir azoto gamybos sistemą. Oro valymo sistemoje pagal poreikį gali būti įrengta šalta džiovykla, adsorbcinė džiovykla arba kombinuota džiovykla, o azoto n2 generatorius pagal poreikį gali būti aprūpintas atitinkama akumuliacine talpa. Šie trys komponentai bus trumpai pristatyti toliau.


Suslėgto oro sistema (CAS)

Suspausto oro sistema susideda iš kompresoriaus ir oro buferio bako (tiek suspausto oro, reikalingo VPS azoto/deguonies gamyklai). Procesas reikalauja, kad sistema užtikrintų stabilų išėjimo slėgį ir pakankamą oro kiekį. Oro kompresorius yra alyvos įpurškiamas sraigtinis kompresorius, pasižymintis patikimu veikimu, paprasta priežiūra, mažu triukšmu ir be pagrindo.


Suspausto oro valymo sistema

Suslėgtas oras iš buferinio rezervuaro pirmiausia patenka į 9 pakopų filtrą, o po to patenka į šaldomą džiovyklą. Suslėgtam orui leidžiama priverstinai atvėsti, kad ore esantys vandens garai kondensuotųsi ir kondensuotųsi į skystą vandenį, susikaupusį dulkėmis ir alyva, ir pašalinami iš mašinos.

Pastaroji šalto džiovintuvo pakopa yra tiksliųjų filtrų grupė, susidedanti iš dviejų filtrų pakopų. Tai 7 pakopų pagrindinės linijos filtras ir 3 pakopų didelio efektyvumo alyvos rūko šalinimo filtras.

7 pakopų oro tiekimo linijos filtro tikslumas yra 1 um, kuris išfiltruoja 1 um ir didesnes kietąsias ir skystąsias daleles, o likutinio aliejaus kiekis yra 1 ppm w/w.

3 pakopų didelio efektyvumo alyvos rūko filtras su 0.01 um filtravimo tikslumu, išfiltruojantis 0.01 um ir didesnes kietąsias ir skystąsias daleles, likutinis alyvos kiekis 0.001 ppm w/w.


Kintamo slėgio adsorbcijos azoto sistemos

N2 generatorius yra pagrįstas švariu suslėgtu oru kaip žaliava ir anglies molekuliniu sietu kaip adsorbentu, naudojant kintamo slėgio adsorbcijos principą, kad būtų gautas azotas kambario temperatūroje. Atsižvelgiant į deguonies ir azoto adsorbcijos skirtumą anglies molekulinio sieto paviršiuje ir skirtingą deguonies ir azoto difuzijos greitį anglies molekuliniame siete, programuojamas valdiklis kontroliuoja užprogramuoto plataus atidarymą ir uždarymą, kad būtų įgyvendintas procesas. slėgio adsorbcija ir dekompresinė desorbcija, siekiant užbaigti deguonies ir azoto atskyrimą ir gauti reikiamo grynumo azotą.


Techninės specifikacijos

Srauto greitis: 3~5500Nm³/h
Rasos taškas: ≤-73 ℃
Grynumas: 95% ~ 99.9995%.


Savybės

Greitas paleidimas, kvalifikuotas azotas pasiekiamas per 15–30 minučių;
Visiškai automatinis įrangos veikimas, visas procesas gali būti be priežiūros;
Efektyvus molekulinių sietų pakrovimas, kad būtų sandaresnis, tvirtesnis ir ilgesnis tarnavimo laikas;
Stabilus ir reguliuojamas slėgis, grynumas ir srautas, kad atitiktų skirtingus klientų poreikius;
Protinga struktūra, pažangūs procesai, saugumas ir stabilumas, mažas energijos suvartojimas;


Azoto hidrinimo (arba anglies) ir valymo sistemos

Mūsų įmonės sukurtas azoto valymo įrenginys yra tradicinis hidrinimo ir deguonies pašalinimo tipo azoto valymo procesas. Principas yra naudoti specialų 506HT paladžio katalizatorių, kad iš azoto būtų pašalintos deguonies, vandens garų ir dulkių priemaišos katalizės, adsorbcijos ir filtravimo būdu, kad būtų gautas didelio grynumo azotas su 99 % grynumo azotu iš azoto generatoriaus kaip žaliava. O specialiai sukurtas 506HT tipo paladžio katalizatorius leidžia azoto deguoniui chemiškai reaguoti su vandeniliu, veikiant katalizei:
2H2+O2  ==  2H2O


Šiai valymo sistemai

Tvarkymo dujų tūris: 10-500 Nm3/val
Neapdoroto azoto grynumas: ≥99 %
Produkto azoto grynumas: 99.9995 % deguonies kiekis: ≤ 1 ppm
Rasos taškas: ≤-60℃~-70 ℃
Produkto azoto išleidimo slėgis: 0.1 MPa-0.6 MPa


„Jinhonggas“ parduoda nedidelio masto PSA dujų generatorių, kuris siūlo tokius privalumus kaip paprasta struktūra, lengvas valdymas, mažas energijos suvartojimas ir nedidelis plotas. Šie PSA azoto generatoriai yra ypač tinkami azoto gamybos poreikiams mažos apimties operacijose. Jie plačiai naudojami azoto apsaugai tokiose pramonės šakose kaip metalinės dumplės, SMT (Surface Mount Technology), kietieji lydiniai, vanadžio nitridas, ferovanadis ir mechaninių dalių terminis apdorojimas. Jie taip pat naudojami azoto valymui ir oksidacijos prevencijai vario apdirbimo, farmacijos ir chemijos pramonėje bei flotacinio stiklo gamybos procesuose. Jei turite kokių nors reikalavimų, nedvejodami susisiekite su mumis ir pasiteiraukite azoto generatorių kainų. Laukiame jūsų užklausų ir mielai suteiksime reikiamą informaciją.

tyrimas
Susiję produktai

Karščiausios kategorijos