Visos kategorijos
ENEN

Ar

Argonas

Argon is one of the most common carrier gases in gas chromatography. Argon is used as a carrier gas in sputtering, plasma etching and ion implantations, and as a blanket atmosphere in crystalaugimas.*Due to market variability and unique gas requirements, we may not be able to provide a fixed pricelist. We warmly invite you to share your gas quantity and packaging requirements, enabling us to tailor a quote for you.

tyrimas
 • Apžvalga
 • taikymas
 • Dažnai užduodami klausimai
 • tyrimas
 • Susiję produktai
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Argonas
Procesas

Dažniausias šaltinis argonas yra oro atskyrimo įrenginys. Ore yra apie. 0.93 % (tūrio) argono. Neapdoroto argono srautas, kuriame yra iki 5 proc. deguonis pašalinamas iš pagrindinės oro atskyrimo kolonėlės per antrinę („šoninės svirties“) kolonėlę. Tada neapdorotas argonas toliau gryninamas, kad būtų gautos įvairios reikalingos komercinės rūšys. Argonas taip pat gali būti išgautas iš tam tikrų išmetimo srauto amoniakas augalų.

Dujos Argonas
CAS Nr 7440-37-1
Tyrumas ≥ 99.99%
Programos
 • Elektrinis suvirinimas
  Elektrinis suvirinimas

  Vienas iš labiausiai paplitusių gryno arba įvairių mišinių argono panaudojimo būdų yra apsauginės dujos lankiniam suvirinimui.

 • stiklas
  stiklas

  Argonas naudojamas kaip izoliacinės dujos didelio efektyvumo kelių stiklų languose, siekiant pagerinti šilumos izoliaciją.

 • plieno
  plieno

  Argonas taip pat naudojamas geležies ir plieno pramonėje, kad būtų išvengta išlydytų metalų ir lydinių oksidacijos bei išlydyto plieno ir geležies vonių degazavimui ir sieros pašalinimui.

 • medicinos
  medicinos

  Farmacijos pramonė naudoja argoną, kad išstumtų deguonį į veną leidžiamų vaistų talpyklų viršuje, pratęsiant produkto galiojimo laiką. Skystas argonas naudojamas kriochirurgijoje, pvz., krioabliacijoje, siekiant sunaikinti vėžio ląsteles.

 • Vynai
  Vynai

  Argonas naudojamas vyno konservavimui, siekiant pašalinti orą sunkesniu argonu, užkirsti kelią oksidacijai ir pagerinti produkto kokybę atidarytuose buteliuose ir statinėse.

 • Metalo apdirbimas
  Metalo apdirbimas

  Argonas naudojamas, dažnai mišinyje su vandeniliu, kaip apsauginė atmosfera termiškai apdorojant tam tikrus metalus, ypač tuos, kurie yra jautrūs nitridavimui, kai jie apdorojami azoto atmosferoje. Tai apima nerūdijantį plieną ir daugybę įvairių specializuotų, taigi ir nedidelių pritaikymų.

Dažniausiai užduodamas klausimas
 • Koks jūsų argono dujų grynumas? Kurioms pramonės šakoms dažniausiai tiekiate?

  Mes tiekiame didelio grynumo argono dujas, kurių didžiausias grynumas siekia 6N (99.9999%). Mūsų klientai yra tokiose pramonės šakose kaip elektroniniai puslaidininkiai, medicina ir moksliniai tyrimai, kuriems reikalingas stabilus ir nuolatinis tiekimas su dideliu dujų poreikiu.

 • Koks yra minimalus jūsų argono dujų užsakymo kiekis (MOQ)?

  Mūsų argono MOQ paprastai yra apie 100 cilindrų. Vieno cilindro pardavimas nepriimamas.

 • Ar jūsų argono dujos gali būti naudojamos suvirinimo ir metalo apdirbimo pramonėje?

  Žinoma. Paprastai didelio grynumo dujos gali būti tinkamos pramonės šakoms, kurioms taikomi mažesni grynumo reikalavimai, o suvirinimo ir metalo apdirbimo pramonei reikalingas grynumas nėra itin didelis. Tačiau didelio grynumo ir mažesnio grynumo dujų sąnaudos labai skiriasi, o kaina yra esminis veiksnys renkantis geriausiai poreikius atitinkančias dujas.

 • Ar galite pateikti skystą argoną?

  Žinoma. Tačiau dėl itin žemos skysto argono virimo temperatūros, kuri yra -195.8 laipsnio Celsijaus (-320.4 laipsnio pagal Farenheitą), gabenant dideliais atstumais reikia atsižvelgti į papildomus garavimo aspektus.

 • Ar galite pateikti argono dujų balionų / Dewars / cisternų / vamzdžių priekabų?

  Esame specializuotas dujų tiekėjas, o dujos yra mūsų pagrindiniai produktai. Paprastai argoną galime tiekti cilindruose arba devaruose kartu su pačiu argonu. Mes taip pat priimame klientų cisternas ar vamzdines priekabas užpildyti mūsų gamykloje, bet neparduodame jokių cisternų ar vamzdžių priekabų.

tyrimas
Susiję produktai

Karščiausios kategorijos