Visos kategorijos
ENEN

C2H4

Etilenas

Etilenas yra bespalvės degios dujos esant normaliam slėgiui ir temperatūrai, pasižyminčios gyvomis savybėmis. Jo virimo temperatūra –103.71°C, kritinė temperatūra – 9.90°C, kritinis slėgis – 4.95 MPa, kritinis tankis – 0.227 kg/l.

Etilenas yra viena iš pagrindinių naftos chemijos pramonės žaliavų. Kalbant apie sintetines medžiagas, etilenas plačiai naudojamas gaminant polietileną, vinilchloridą, polivinilchloridą, etilbenzeną ir kt. Kalbant apie organinę sintezę, jis plačiai naudojamas etanolio, acto rūgšties, propiono rūgšties ir jos darinių sintezėje. ir kitos pagrindinės organinės sintezės žaliavos .

Etilenas taip pat yra svarbi pagrindinė organinių cheminių medžiagų žaliava, daugiausia naudojama polietileno, etileno-propileno gumos ir polivinilchlorido gamyboje.

tyrimas
 • Apžvalga
 • taikymas
 • Dažnai užduodami klausimai
 • tyrimas
 • Susiję produktai
Etilenas
Etilenas
Etilenas
Etilenas
Procesas

Pramoniniu būdu naudojamas etilenas gamybos metodai apima naftos angliavandenilių krekingą, etanolio katalizinį dehidratavimą, kokso krosnių dujų atskyrimą ir kt. Dėl naftos ir gamtinių dujų išteklių gausos didelės apimties etileno gamyba yra pigi ir kokybiška. Todėl didelis etileno kiekis daugiausia gaunamas krekingo procese.

Dujos Vinilo
CAS Nr 74-85-1
Tyrumas ≥ 99.9%
Programos
 • Naftos chemijos produktai
  Naftos chemijos produktai

  Etilenas yra viena iš pagrindinių naftos chemijos pramonės žaliavų. Etilenas apima daugybę aspektų ir yra svarbi pagrindinė organinių cheminių medžiagų žaliava, kurią galima naudoti įvairioms organinėms cheminėms medžiagoms gaminti.

 • Augalai
  Augalai

  Kaip augalų hormonas, etilenas gali būti naudojamas kaip vaisių nokinimo dujos, nes jis skatina vaisių nokimą.

Dažniausiai užduodamas klausimas
 • K: Ar etilenas kenkia aplinkai?

  Taip, etilenas yra vienas iš oro teršalų. Pramoninėse zonose etileno kiekis gali siekti 1 ppm (viena milijono dalis), todėl gali susidaryti formaldehidas ir anglies monoksidas, o tai yra kenksminga žmonėms.

 • Kokie yra etileno naudojimo būdai?

  Etilenas yra svarbi organinė cheminė pagrindinė žaliava, daugiausia naudojama polietileno, etileno propileno gumos, polivinilchlorido ir kt. gamyboje. Etilenas yra viena iš pagrindinių žaliavų naftos chemijos pramonėje. Kalbant apie sintetines medžiagas, jis plačiai naudojamas gaminant polietileną, vinilchloridą ir polivinilchloridą, etilbenzeną, stireną ir polistireną bei etileno-propileno kaučiuką ir kt.

tyrimas
Susiję produktai

Karščiausios kategorijos