Visos kategorijos
ENEN

C₂H₄O

Etileno oksidas (EO)

Etileno oksidas yra toksiška medžiaga, kuri anksčiau buvo naudojama biocidams gaminti. Etileno oksidas yra degus ir sprogus, todėl jį nelengva transportuoti dideliais atstumais. Jis plačiai naudojamas skalbimo, farmacijos, spausdinimo ir dažymo pramonėje. Chemijos pramonėje jis gali būti naudojamas kaip valymo priemonių pradinė priemonė. Amerikiečių chemikas Lloydas Hallas 1938 metais užpatentavo sterilizavimo etileno oksidu metodą, skirtą prieskonių konservavimui, kuris naudojamas iki šiol.

tyrimas
 • Apžvalga
 • taikymas
 • Dažnai užduodami klausimai
 • tyrimas
 • Susiję produktai
Etileno oksidas (EO)
Etileno oksidas (EO)
Etileno oksidas (EO)
Etileno oksidas (EO)
Etileno oksidas (EO)
Etileno oksidas (EO)
Procesas

1. Chlorohidratacija: pirmasis praėjimas etilenas ir chloro dujas į vandenį, kad susidarytų 2-chloretanolis, tada šarmas (dažniausiai kalkių pienas) reaguotų su 2-chloretanoliu, kad susidarytų etileno oksidas.

2. Oksidacija. Kaip oksidantą naudojant orą arba deguonį, kurio koncentracija didesnė kaip 95 % (tūrio), etileno oksidas paruošiamas trimis reakcijos procesais, etileno oksido atgavimu ir etileno oksido rafinavimu.

Jinhong etileno oksido suskystintųjų dujų (100 % gryno EO, EO:CO2 mišrių dujų) pripildymo išeiga per mėnesį. cilindras sterilizacija yra virš 200 tonų.

Dujos Etileno oksidas
CAS Nr 75-21-8
Tyrumas ≥ 99%
Programos
 • medicinos
  medicinos

  Etileno oksidas pasižymi baktericidiniu poveikiu, nerūdija metalų, neturi liekamojo kvapo, gali sunaikinti bakterijas (ir jų endosporas), pelėsius ir grybelius, todėl juo galima sterilizuoti kai kuriuos daiktus, kurie negali atlaikyti sterilizavimo aukštoje temperatūroje ir dujinių baktericidų. medžiagų. Etileno oksidas plačiai naudojamas medicinos reikmenims, pvz., tvarsčiams, siūlams ir chirurginiams instrumentams, dezinfekuoti.

 • Maisto saugojimas
  Maisto saugojimas

  Etileno oksido fumigantai dažnai naudojami grūdams ir maisto produktams konservuoti.

 • Cheminė sintezė
  Cheminė sintezė

  Etileno oksidas daugiausia naudojamas gaminant etileno glikolį (poliesterio pluošto žaliavą), sintetinius ploviklius, nejonines aktyviąsias paviršiaus medžiagas, antifrizo medžiagas, emulsiklius ir etileno glikolio produktus, taip pat plastifikatorių, tepalų, gumos ir plastikų ir kt. Plačiai naudojamas skalbimo ir dažymo, elektronikos, medicinos, pesticidų, tekstilės, popieriaus gamybos, automobilių, naftos žvalgymo ir perdirbimo bei daugelyje kitų sričių.

Dažniausiai užduodamas klausimas
 • K: Kokią specifikaciją galite pateikti?

  Dujų santykis: EO: 100% Balionas: 400L/800L Pakuotė: Nerūdijančio plieno suvirinti dujų balionai

  Dujų santykis: EO: 100% Balionas: 15L/20L/40L Pakuotė: Nerūdijančio plieno suvirinti dujų balionai arba aliuminio lydinio dujų balionas

  Dujų santykis: EO/CO2: 70%/30% Balionas: 400L/800L Pakuotė: Nerūdijančio plieno suvirinti dujų balionai

  Dujų santykis: EO/CO2: 80%/20% Balionas: 400L/800L Pakuotė: Nerūdijančio plieno suvirinti dujų balionai

  Dujų santykis: EO/CO2: 90%/10% Balionas: 400L/800L Pakuotė: Nerūdijančio plieno suvirinti dujų balionai

 • Kokie yra etileno oksido naudojimo būdai?

  Etileno oksidas yra plataus veikimo spektro, didelio efektyvumo dujinis baktericidinis dezinfekantas. Jis stipriai prasiskverbia į dezinfekuojamus daiktus, gali pasiekti gilias daiktų dalis ir sunaikinti keletą patogeninių mikroorganizmų. Tiek dujos, tiek skystis turi stiprų antimikrobinį poveikį. Kadangi dujos turi stiprų poveikį, jos dažnai naudojamos dezinfekcijai.

 • Kokie yra etileno oksido pavojai?

  Etileno oksidas yra dujų dezinfekavimo priemonė, kuri yra labai toksiška žmogaus organizmui ir gali sukelti žmonių apsinuodijimo reakcijas. Ilgalaikis nedidelio kiekio poveikis sukels neurastenijos sindromą ir autonominę disfunkciją.

 • Kokį pavojų aplinkai kelia etileno oksidas?

  EO yra chemiškai aktyvus ir gali antriniu būdu virsti aplinkoje. Jo fotocheminė reakcija sukels miesto fotocheminį smogą ir antrinę taršą. Be to, dėl didelio toksiškumo ir antrinio pavojaus aplinkai jis įtrauktas į toksiškų ir kenksmingų lakiųjų organinių junginių sąrašą, skirtą oro taršos kontrolei visame pasaulyje.

tyrimas
Susiję produktai

Karščiausios kategorijos