Visos kategorijos
ENEN

C₄F₈

Oktafluorciklobutanas

Oktafluorciklobutanas pasižymi stabiliomis cheminėmis savybėmis, netoksiškas ir nekenksmingas, žema visuotinio atšilimo potencialo (GWP) vertė ir nulinio ozono ardymo indekso (ODP) vertė. Tai žalios ir aplinkai nekenksmingos specialios dujos. Dėl šių gerų savybių oktafluorciklobutanas pastaraisiais metais buvo plačiai naudojamas tokiose technikos srityse kaip aukštos įtampos izoliacija, valymas ir ėsdinimas bei apdorojimas plazma.

tyrimas
 • Apžvalga
 • taikymas
 • Dažnai užduodami klausimai
 • tyrimas
 • Susiję produktai
Oktafluorciklobutanas
Oktafluorciklobutanas
Oktafluorciklobutanas
Oktafluorciklobutanas
Oktafluorciklobutanas
Oktafluorciklobutanas
Procesas

Oktafluorciklobutanas gali būti gaminamas dimerizuojant tetrafluoretileną pirolizės, gesinimo, filtravimo, suspaudimo ir kt. Oktafluorciklobutanas taip pat gali būti gaunamas elektrolizuojant tetrafluorciklobutaną bevandenyje vandenilis fluoras. Neapdorotą oktafluorciklobutano turintį priemaišą kontaktuojant su priemaišą ardančiu agentu aukštoje temperatūroje ir tada kontaktuojant su adsorbentu, galima iš esmės pašalinti priemaišas, tokias kaip fluorangliavandeniliai, ir gauti labai gryną oktafluorciklobutaną.

Dujos Oktafluorciklobutanas
CAS Nr 115-25-3
Tyrumas ≥ 99.9%
Programos
 • Puslaidininkiai
  Puslaidininkiai

  Oktafluorciklobutanas taip pat plačiai naudojamas puslaidininkių ėsdinimo paviršiuose. Kaip aukštesnio lygio fluoro angliavandenilių plazmos ėsdinimo dujos, jas galima naudoti kartu su žemesnio lygio fluoro angliavandeniliais, tokiais kaip monofluormetanas ir difluormetanas, o tai gali labai pagerinti ėsdinimo efektą.

 • Dujų izoliacija
  Dujų izoliacija

  Oktafluorciklobutanas turi mažą GWP vertę (8900, tik 37% SF6), o skilimo produktai, veikiant lankams, yra fluoro angliavandeniliai, kurie yra netoksiškos arba mažai toksiškos medžiagos ir turi tam tikrą izoliacinį lanko gesinimo gebą.

 • Cheminis
  Cheminis

  Pagal chemines oktafluorciklobutano savybes jis taip pat gali būti naudojamas kaip pagrindinė kitų cheminių produktų žaliava.

Dažniausiai užduodamas klausimas
 • K: Kokią specifikaciją galite pateikti?

  Cilindras: 44L Vožtuvas: DISS716 Turinys: 50kg

 • Kam skirtas oktafluorciklobutanas?

  Oktafluorciklobutanas turi platų pritaikymo spektrą. Pastaraisiais metais jis buvo plačiai naudojamas kaip šaltnešis, pakeičiantis uždraustus chlorfluorangliavandenilius. Be to, jis taip pat dažnai naudojamas dujų izoliacinėse terpėse, tirpikliuose, purškaluose, putojančiose medžiagose, didelio masto grandinės ėsdinimo priemonėse ir kt. Labai grynas oktafluorciklobutanas (virš 5N) naudojamas kaip ėsdinimo ir valymo priemonė VLSI.

tyrimas
Susiję produktai

Karščiausios kategorijos