Visos kategorijos
ENEN

TEOS

Tetraetilo ortosilikatas

Etilsilikatas (TEOS) naudojamas kaip žaliavos, naudojamos puslaidininkinių technologijų nusodinimui, gali būti naudojamos žemo slėgio cheminiam garų nusodinimui (LPCVD), silicio dioksido paviršius SiC plokštelių nuosėdose, užtikrina oksido sluoksnio terpės tankį ir SiC plokštelių sukibimą, pagerinti prietaiso veikimą ir išeigą, o norint gauti tam tikrą oksido sluoksnio storį, išvengta ilgalaikės oksidacijos aukštoje temperatūroje trūkumų.

tyrimas
 • Apžvalga
 • taikymas
 • Dažnai užduodami klausimai
 • tyrimas
 • Susiję produktai
Tetraetilo ortosilikatas
Tetraetilo ortosilikatas
Tetraetilo ortosilikatas
Tetraetilo ortosilikatas
Tetraetilo ortosilikatas
Tetraetilo ortosilikatas
Procesas

TEOS gaunamas esterinant silicio tetrachloridą ir etanolį normalioje temperatūroje ir slėgyje.
TEOS pagamintas adsorbcijos, distiliavimo ir filtravimo būdu. Jinhong pasiekė strateginį bendradarbiavimą su didžiosiomis puslaidininkių įmonėmis ir kasmet gali tiekti daugiau nei 1,200 tonų elektroninės klasės TEOS.

Produktas TEOS
CAS Nr 78-10-4
Tyrumas ≥ 99.9%
Programos
 • Puslaidininkiai
  Puslaidininkiai

  TEOS gali būti naudojamas žemo slėgio cheminiam garų nusodinimui (LPCVD) silicio dioksido paviršiuje SiC plokštelių nuosėdose.

Dažniausiai užduodamas klausimas
 • K: Kokią specifikaciją galite pateikti?

  Cilindras: 5 galonai Vožtuvas: 1/4'VCR Turinys: 17kg

  Cilindras: 10 galonų Vožtuvas: 1/4'VCR Turinys: 34 kg

  Cilindras: 200L Vožtuvas: 1/4'VCR Turinys: 190kg

 • Kokia yra TEOS laikymo sąlyga?

  TEOS turi būti laikomi vėsiame, sausame ir gerai vėdinamame sandėlyje. Laikyti atokiai nuo ugnies ir šilumos šaltinių. Laikymo temperatūra neturi viršyti 37°C. Talpyklą laikyti sandariai uždarytą. Jis turi būti laikomas atskirai nuo oksidantų, rūgščių ir šarmų ir neturėtų būti maišomas. Priimami sprogimui atsparūs apšvietimo ir vėdinimo įrenginiai.

 • Kokie yra TEOS naudojimo būdai?

  TEOS dažnai naudojamas karščiui ir chemikalams atsparioms dangoms bei organiniams silicio tirpikliams ruošti. Jis taip pat gali būti naudojamas organinėje sintezėje, pagrindinėse žaliavose pažangiems kristalams ruošti, optinėms stiklo apdorojimo priemonėms, rišamosioms medžiagoms ir izoliacinėms medžiagoms elektronikos pramonėje.

tyrimas
Susiję produktai

Karščiausios kategorijos