Visos kategorijos
ENEN
Mūsų rinkos

Mūsų rinkos

Jinhong Gas teikia visapusišką ir visapusišką dujų tiekimo sprendimą.
Leiskite mums padėti jūsų verslui augti geriau.

Pirmauja rinkoje
Aukštos kokybės dujų tiekimas

Nesvarbu, ar jūsų įmonė dirba puslaidininkių pramonėje, gamybos pramonėje, medicinos ar aplinkosaugos pramonėje, Jinhong gali suteikti jums aukštos kokybės ir konkurencingą dujų tiekimą.

Jinhong gas yra didžiausias privatus dujų tiekėjas Kinijoje, turintis turtingas gamybos linijas, profesionalias komandas ir vieno langelio tiekimą, o tai ne tik užtikrina jūsų įmonės konkurencingumą, bet ir pagerina gamybos efektyvumą.

 • neapibrėžta
 • neapibrėžta
Rinkoje pirmaujantis aukštos kokybės dujų tiekimas
 • Puslaidininkių
  Puslaidininkių

  Integrinių grandynų / puslaidininkių klientams teikiame įvairias specialias dujas, kurių reikia techniniams procesams, tokiems kaip difuzija, litografija, nusodinimas, ėsdinimas, dopingas, valymas ir kt.

 • LCD
  LCD

  Tobulėjant plokščiaekranio ekrano technologijoms, klientams reikia daugiau specialių dujų ir susijusių profesinių žinių bei patirties, „JinHong Gas“ teikia platų specialių dujų medžiagų spektrą plokščiųjų ekranų klientams, naudojant dopingo, plonos plėvelės nusodinimo, ėsdinimo ir kameros valymo procesą. .

 • LED
  LED

  LED pramonėje JinHong Gas daugelį metų tiekia specialias dujas ir susijusią įrangą. Didžiuojamės gaminių kokybe, patikimumu ir nuoseklumu.

 • Fotoelektros
  Fotoelektros

  Fotoelektros pramonėje specialios JinHong dujos naudojamos saulės elementų plėvelėje, polikristaliniame silicyje, silicio luito silicyje ir 3–5 junginiuose, įskaitant plonos plėvelės nusodinimą, ertmių valymą, nešančiųjų dujų naudojimą.

 • gamyba
  gamyba

  Pramoninės dujos žinomos kaip pramonės „kraujas“. Pramoninės dujos paprastai yra labai paklausios, tačiau nereikalauja didelio grynumo. Daug pramoninių dujų reikia metalurgijos, plieno, naftos, chemijos, mašinų, elektronikos, stiklo, keramikos, statybinių medžiagų, statybos, maisto perdirbimo, medicinos ir medicinos ir kitose pramonės šakose,

 • medicinos
  medicinos

  Medicininės dujos yra dujos, naudojamos medicininėse procedūrose. Daugiausia naudojama terapijai, anestezijai, vairavimo medicinos įrangai ir įrankiams. Dažniausiai naudojamos dujos: deguonis, azotas, azoto oksidas, argonas, helis, anglies dioksidas ir suslėgtas oras.

 • maistas
  maistas

  Dujos plačiai naudojamos maistui. Kalbant apie pakuotę, jis gali apsaugoti maistą nuo oksidacinio gedimo ir atlikti konservavimo vaidmenį. Be to, anglies dioksidas, kaip pagrindinė gazuoto vandens žaliava, gali labai gerai pagerinti gėrimų skonį, o tai yra viena iš priežasčių, kodėl daugelis perka gazuoto vandens aparatus namams.

 • aplinkos
  aplinkos

  Aplinkos tarša ir klimato kaita, kurią sukelia plataus masto iškastinės energijos plėtra ir panaudojimas, padidino pasaulinį susirūpinimą energetikos klausimais, o energijos transformacija tapo neišvengiama tendencija.

Karščiausios kategorijos